Tennis

group classes
$ 35 (1 hour)
  • Group tennis lessons
$ 50 (1.5 hour)
  • Group tennis lessons
$ 70 (2 hour)
  • Group tennis lessons

Tennis

private classes
$ 100 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 95 (1 Hour)
  • 4 lesson package
$ 90 (1 Hour)
  • 8 lesson package

Tennis

Private classes (2pax)

$ 110 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 105 (1 hour)
  • 4 lesson package
$ 100 (1 hour)
  • 8 lesson package

Tennis

Private classes (3pax)

$ 120 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 115 (1 Hour)
  • 4 lesson package
$ 110 (1 Hour)
  • 8 lesson package

Tennis

Private classes (4pax)

$ 130 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 125 (1 hour)
  • 4 lesson package
$ 120 (1 hour)
  • 8 lesson package

Swimming

Group Classes (Up to 6 pax)
1 pax
$ 320 (45mins)
  • 4 lesson package
2 Pax
$ 360 (45mins)
  • 4 lesson package
3 Pax
$ 400 (45mins)
  • 4 lesson package
4 Pax
$ 480 (45mins)
  • 4 lesson package

swimming

private classes
$ 120 (45mins)
  • 4 lesson package

YOGA​

private classes
1 pax
$ 320 (45mins)
  • 4 lesson package
2 Pax
$ 360 (45mins)
  • 4 lesson package
3 Pax
$ 400 (45mins)
  • 4 lesson package
4 Pax
$ 480 (45mins)
  • 4 lesson package

Yoga

Private classes (2pax)

$ 100 (1 Hour)
  • 1 lesson package
$ 360 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Yoga

Private classes (3pax)

$ 120 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 420 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Yoga

Private classes (4pax)

$ 140 (1 Hour)
  • 1 lesson package
$ 480 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Personal Training

private classes
$ 80 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 300 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Personal Training

Private classes (2pax)

$ 60 (1 Hour)
  • 1 lesson package
$ 440 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Personal Training

Private classes (3pax)

$ 150 (1 hour)
  • 1 lesson package
$ 540 (1 Hour)
  • 4 lesson package

Personal Training

Private classes (4pax)

$ 180 (1 Hour)
  • 1 lesson package
$ 640 (1 Hour)
  • 4 lesson package

BASKETBALL​

$ 30
  • 1 lesson package
$ 115
  • 4 lesson package
$ 310
  • 12 lesson package

SOCCER​

$ 20
  • Trial
$ 45
  • 1 lesson package
$ 160
  • 4 lesson package
$ 300
  • 8 lesson package